Loading...
Sachin
Nje histori e nje djali qe do e behet nje mjeshter i kriket dhe nje nga sportistet me te famshem ne vendin e tij.
Sachin Tendulkar, Mahendra Singh Dhoni, Mayur More
5,443 Views
Trailer

Comments

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: models/Template_model.php

Line Number: 342

Backtrace:

File: /var/www/desymovies.com/public_html/application/models/Template_model.php
Line: 342
Function: _error_handler

File: /var/www/desymovies.com/public_html/application/controllers/Welcome.php
Line: 387
Function: get_related

File: /var/www/desymovies.com/public_html/index.php
Line: 296
Function: require_once